Kol. Kiełczewice Dolne 77
plantacja.lawendowewzgorze@gmail.com

Sesje fotograficzne

Co roku w lipcu, przez około trzy tygodnie, udostępniamy Lawendowe Wzgórze jako plener do sesji zdjęciowych.

Dokładny termin kwitnienia ciężko określić z dużym wyprzedzeniem z uwagi przede wszystkim na pogodę w maju i czerwcu. Ilość deszczu i słonecznych dni odgrywa kluczową rolę w tej kwestii.

W tym samym czasie na plantacji mogą odbywać się jednocześnie cztery sesje. Lawenda zajmuje obszar prawie hektara i przy odrobinie organizacji oraz współpracy nikt sobie nie przeszkadza. Należy mieć na uwadze że z każdym dniem na plantacji lawendy będzie ubywać. Jest ona systematycznie ścinana i przetwarzana na nasze lawendowe produkty. Im bliżej końca kwitnienia tym mniej sesji odbywa się w tym samym czasie, więc ilość miejsc z czasem ulega zmniejszeniu.

Od piątku do niedzieli zwykle jest bardzo dużo fotografów oraz osób zwiedzających plantacje. Aby spędzić czas na Lawendowym Wzgórzu w bardziej kameralnym gronie zapraszamy od poniedziałku do czwartku.

Zapisy na sesje zdjęciowe zaczynamy przyjmować w połowie czerwca. Należy umówić się na konkretny dzień i konkretną godzinę. Rezerwacje przyjmujemy poprzez wiadomość na Facebook lub Instagram. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych przekładamy rezerwacje na inny termin.

Godziny otwarcia Lawendowego Wzgórza podczas kwitnienia.

Zwiedzanie plantacji: Poniedziałek – Niedziela 11:00 – 17:00
Sesje zdjęciowe Poniedziałek – Niedziela 11:00 – 21:00

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możlwość umówienia się poza wyżej wymienionymi godzinami. Prosimy o kontakt mailowy lub poprzez media społecznościowe w tej sprawie.

Wszystkie informacje o kosztach udostępnienia plantacji jako plener fotograficzny pojawią się w czerwcu 2021.

Chcesz umówić się na sesję zdjęciową?

Rezerwacji można dokonać wysyłając wiadomość przez media społecznościowe (Facebook lub Instagram) lub mailowo plantacja.lawendowewzgorze@gmail.com.

Polecani Fotografowie

Nie dysponujemy własnym fotografem ale z czystym sumieniem możemy polecić kilku z nich. Poniżej kilka propozycji: